„Carolina Hurricanes“ - NHL komanda, pakeitusi pavadinimą ir registraciją

Nacionalinė ledo ritulio lyga (NHL) - stipriausiaviso pasaulio ledo ritulio atstovas. Čia žaidžia tik profesionalai, ir kiekvienas sportininkas svajoja patekti į jį. Bet kuri komanda gali pasigirti tituluojamais žaidėjais ir nusipelniusiais treneriais. Apsvarstykite vieną iš šios lygos atstovų - „Carolina Hurricanes“ komandą.

karolinos uraganai

Išvaizda

Ji prasideda 1971 m., Kaipradėjo pasirodyti WHA (Pasaulio ledo ritulio asociacija). Komanda laimėjo kitą sezoną, tačiau lankomumas arenoje buvo labai mažas. Taip buvo dėl to, kad jie koncertavo Bostone, kur buvo labai didelė konkurencija. Todėl bilietai kasoje dažnai kaupdavosi dulkes.

Sprendimas buvo rasti labai greitai.Komanda persikėlė į Hartfordą, kuris negalėjo pasigirti nepaprasta sėkme bet kurioje sporto šakoje. Todėl ledo ritulio atvykimą į miestą visi vertino tik teigiamai.

Kelias į sėkmę

1979 m. BHA pradėjo prarasti savo pozicijasgalingesnė NHL lyga. Per mažiau nei porą metų visos stiprios komandos perėjo iš asociacijos į naują čempionatą. Ambicingų naujokų debiutas buvo sėkmingas. „Carolina Hurricanes“ užėmė 4 vietą ir pateko į Stenlio taurę.

Verta paminėti, kad komandos pavadinimaskelis kartus pasikeitė. Ir tik 1998 metų sezone visi turėjo pažįstamą vardą. 2005 m. Sezonas laikomas sėkmingiausiu komandai. Ji sugebėjo iškovoti Stenlio taurę. Po to ji nebegalėjo pakartoti šio rezultato. Ir nuo 2009 m. Komanda negali išsiveržti į pirmąjį prestižinio lygos etapą.

Kompozicija

Karolinos uraganų kompozicija
Ilgą laiką komanda dalyvavoJų žinioje yra ne tik profesionalūs žaidėjai, bet ir pasaulio ritulio žvaigždės. Visi jie šlovino „Carolina Hurricanes“ komandą, kurios sudėtį sudarė tik profesionalai. Tarp jų galima išskirti šiuos pavadinimus:

1. Erikas Stalas. Pažymėtas daugiausiai įvarčių čempionate.
  2. Cam Ward. Pažymėta daugiausiai vartininkų pergalių.
  3. Yoni Pitkanenas. Surinkau daugiausia taškų.
  4. Stu Grimsonas. Daugiausiai minučių praleido baudos aikštelėje.
  5. Rod Brindamor. Daugiausia pavarų.
  6. Arthuras Irbe. Vartininkas, daugiausia laiko praleidęs ant ledo ir „sausų“ rungtynių.

Ledo ritulio lygos salės nariai yra Gordy Howe, Ronas Francisas, Dave'as Kionas

Stanley taurė

Finale susitiko „Carolina Hurricanes“Edmontono tepalai. Serija pasirodė labai užsispyrusi ir iki paskutinio 7-ojo žaidimo nebuvo aišku, kas pasiims trofėjų sau. Kelią sudarė 82 sezono varžybos, taip pat sunkios atkrintamosios varžybos. Todėl greitis žaidime nebuvo per didelis, o komandos skyrė ypatingą dėmesį jų gynybai. Arenoje dalyvavo 19 tūkstančių gerbėjų.

„Carolina“ visiškai pranoko svečius, leidopirmąjį kėlinį priekabiaukite prie vartininko tik 5 kartus. Jau po 2 minučių jie atidarė sąskaitą šiame žaidime. Komandai viskas pavyko, išskyrus skaitinį pranašumą. Tačiau po pertraukos „Uraganai“ sugebėjo realizuoti savo daugumą per 8 sekundes. Po rezultato 2: 0 komanda visiškai perėjo į gynybą. Net įžeidžiantis ir nereikalingas išbraukimas negalėjo jai trukdyti pasiimti taurės.

nhl carolina harricanes

Bet vis tiek sugebėjo Fernando Pisani iš „Edmonton“pridėkite intrigų šiai akistatai. Rezultatų švieslentė sužibo 2: 1. Bet tai neglumino „Carolina Hurricanes“ komandos. Jie žaidė labai atsargiai ir neleido sau be reikalo išeiti. Tačiau pridūrė ir Edmontonas. Tačiau to nepakako. Likus 7 minutėms, jie turėjo puikią progą išlyginti rezultatą po to, kai vienas iš Carolina žaidėjų buvo išsiųstas. Nepasinaudojus situacija, likus kelioms minutėms iki sirenos, 6 žaidėjai pasirodė ant ledo. Tačiau Justinas Williamsas perėmė ritulį ir metė jį į tuščius vartus. Iki rungtynių pabaigos rezultatas išliko 3: 1 „Hurricanes“ naudai. Taigi, viena geriausių NHL „Carolina Hurricanes“ komandų iškovojo Stanley taurę.