/ / Lewisas Hamiltonas: karjeros pasaulio čempionas

Lewisas Hamiltonas: karjeros pasaulio čempionas

Lewisas Hamiltonas - garsus britų lenktyninių automobilių vairuotojas1 formulė Dabar jis stovi už „Mercedes“ komandą, su kuria pilotas pasirašė sutartį 2013 m. Lewis nėra vedęs. Gandai apie romantiškus Lewiso Hamiltono ir Rihannos santykius dažnai pasirodydavo spaudoje, tačiau pats vairuotojas ne kartą teigė, kad garsųjį dainininką pažįsta jau seniai, o jie buvo tik draugai.

Ankstyvoji karjera

Lewisas gimė 1985 m.Būdamas 11 metų jis, kaip ir dauguma „Formulės 1“ motociklininkų, pradėjo kartingą. 2001 m. Jis dalyvavo žiemos „Formula Renault“ serijoje. Hamiltonas nuvažiavo keturias lenktynes ​​ir užėmė bendrą 5 vietą, neiškovojęs nei vieno medalio.

Lewisas Hamiltonas ir Rihanna

Debiutas ir čempionatas

2007 m., Savo pirmosiose Hamiltono lenktynėseiškovojo bronzą. Visus sukrėtė britų debiutas. Bet tai buvo tik pradžia. Malaizijos „Grand Prix“ varžybose Lewisas Hamiltonas tapo antruoju, tada sidabro laimėjo Bahreine, Ispanijoje ir Monakyje. Šeštasis ir septintasis „Formulės 1“ etapai pilotui tapo „auksu“. Pirmą kartą Lewisas pateko į aukščiausią laiptelį Kanadoje, antrą kartą - į JAV. Toliau Hamiltonas laimėjo bronzą Prancūzijoje ir JK. Po to įvyko nesėkmė - 9 vieta Europos Grand Prix. Po nesėkmės Lewisas Hamiltonas sugebėjo iš karto laimėti - Vengrijos „Grand Prix“ pilotui atnešė trečią auksą per karjerą.

Tuomet per tris etapus britas negalėjolaimėk vieną kartą, tik vieną kartą užimdamas antrą vietą. Japonijoje Lewisas Hamiltonas dar kartą sugebėjo laimėti. Kinijoje įvykęs 16-asis sezono „Grand Prix“ sportininkas buvo nelaimė. Pilotas negalėjo baigti lenktynių ir žymiai apsunkino kovą dėl čempiono titulo. Paskutinėse sezono lenktynėse viename posūkyje „Hamiltono“ automobilis sustojo. Dėl to jis užėmė septintą vietą, o tai neleido debiutiniame sezone tapti „Formulės 1“ čempionu.

Lewisas Hamiltonas

Tačiau britams ilgai laukti čempionato nereikėjo.Jau kitą sezoną jis sugebėjo laimėti „Formulę 1“. Po pergalės Australijoje Lewisas užėmė 5 vietą Malaizijoje, jis buvo 13-as Bahreine. Po to jis sugebėjo grįžti į podiumą. 3, 2 ir 1 vietas motociklininkas užėmė atitinkamai Ispanijoje, Turkijoje ir Monake. Po susirinkimo per didįjį prizą Kanadoje ir 10-tą vietą etapuose Prancūzijoje, Hamiltonas sugebėjo laimėti 4 podiumus, iš kurių 2 tapo auksu, penkiose vėlesnėse lenktynėse. Savo paskutinę pergalę Lewis iškovojo Kinijos čempionatų sezone. 98 taškai leido britui laimėti bendrą reitingą.

Antrasis ir trečiasis čempionatai

Kitas penkis sezonus Lewisas Hamiltonas nevystėsi. Jis sezoną baigė tris kartus ketvirtas ir du kartus penktas. Vos per 5 sezonus vairuotojas sugebėjo iškovoti 13 pergalių. 2014 metais Hamiltonas sugebėjo atgauti „Formulės 1“ čempiono vardą.

Australijos Grand Prix Lewis negalėjo patektipabaigos, bet tada iškovojo 4 pergales iš eilės. Šeštajame etape, kuris vyko Monake, Hamiltonas tapo antruoju. Kanadoje jis nesugebėjo baigti antrą kartą šį sezoną. Kitas buvo Austrijos didysis prizas, kuriame Lewisas Hamiltonas iškovojo sidabro medalį. Dar viena pergalė buvo iškovota jo gimtojoje JK, po jos sekė 3 trečiosios vietos. Belgijoje britas vėl paliko trasą, tačiau tada sugebėjo laimėti 6 etapus iš 7. 384 taškai pavertė Hamiltoną dvejopais „Formulės 1“ čempionu.

Lewiso Hamiltono Grand Prix

Po metų jis antrą kartą laimėjo „Formulę 1“.iš eilės iškovojusi 10 pergalių. Du sezonus britas tik vieną kartą negalėjo lipti ant podiumo, jei neatsižvelgsi į varžybas, kuriose jis nefinavo. Praėjusį sezoną britas laimėjo 10 etapų ir pateko į antrąjį etapą. Šiais metais Lewisas Hamiltonas yra 4 vietoje po 4 etapų.