/ / Podchufarova Olga: sportovní kariéra a biografie

Podchufarová Olga: sportovní kariéra a biografie

Olga Podchufarová, jejíž biografie je popsána vtento článek, rostoucí ruská hvězda biatlonu. Kořenový moscovit. Ve věku dvaceti let se Olga v tomto sportu stala vítězem světového poháru.

Dětství

Podchufarová Olga se narodila 5. srpna 1992rok v Moskvě. Rodiče šampionů nemají nic společného se sportem. Moje matka pracuje jako tlumočník a průvodce a můj otec se zabývá počítačovými systémy. Byl to ten, který svou dcerku naučil na běžeckých tratích. Přestože její rodiče vzali dceru do jiných tříd - plavání, taneční sál - zvolila si biatlon.

Podchufarova Olga

Dejte to lyžařské sekci poradcům,protože dívka byla fyzicky velmi rozvinutá a její schopnosti byly viditelné pouhým okem. Ale jízda do třídy byla velmi daleko. Takže Olga byla nahrána pro taneční sál.

Vášeň pro sport a první vítězství

Studovala osm let.Dokonce i šel do soutěže. Ale Olga měla pocit, že to není její cesta. Proto pravděpodobně neuspěla v tanci. Když se Olga Podchufarová přestěhovala do devátého ročníku, začala se zajímat o biatlon. Studenti byli posláni do soutěže a museli projít tříkilometrovou lyžařskou tratí.

Navzdory skutečnosti, že soupeří dívky neustálešel do tréninku, Podchufarová až do cíle skončila jako první. Po tomto vítězství požádala trenéra, aby ho napsal do sekce. Takže byla ve sportovní škole "Mládež v Moskvě". Jejím prvním trenérem byl Yuri Lelin. Ta dívka, kterou vedl k tomuto dni.

Olga Podchufarov biografie

Vzdělání:

Po absolvování střední školy Podchufarovávstoupil na univerzitu veřejné správy v oboru "management". Současně se sportovec dále trénuje. Program se ukázal být velmi stresující, ale Olga má vynikající vytrvalost a disciplínu. A pomáhá jí vyrovnat se se studiem a sporty.

Sportovní kariéra

Olga Podchufarová, jejíž biografie je velmiZačala svou sportovní kariéru v roce 2009. A o pár let později již získala zlaté a stříbrné zlato a stříbro na mistrovství světa v letním biatlonu. V roce 2012 byla k jejímu ceně prasátko přidána další 3 zlatá medaile za šprint, relé a honbu. Toto mistrovství světa se konalo v Ufě.

Olga Podchufarová Biatlon

V roce 2013na podobných soutěžích Podchufarová Olga dokázala vzít bronz. K vyšším cenám jí chybělo jen třicet vteřin. Rok 2013 byl zlomem života Podchufarové. Z mistrovství světa v Rakousku přinesla Olga tři medaile - bronz, stříbro a zlato.

Poté následoval Světový pohár, který se konal v Soči.Nejprve hrála za ruský tým. A dříve pouze v juniorech. Na Světovém poháru získala Olga 58. místo ve sprintu. Na příštím Světovém poháru v Chanty-Mansijsku Podčufarová zlepšila své předchozí výsledky. Vykonala 26. místo v honbě. V roce 2014 Olga obsadila 21. místo ve sprintu v soutěži v Holmenkollenu Podchufarová. Pak odešla na olympijské hry, které se konaly v Soči. V individuálním závodě jsem se umístil na 49. místě a na soutěžích v Ostersundu jsem přišel jedenáctý.

Další etapa byla ještě produktívnější.Zaujala 4. místo. Před podstavcem jí chyběly jen půl sekundy. Olga je považována za nejlepší biathlete. V roce 2016 měla Podchufarová soutěžit v Holmenkollenu na mistrovství světa. Ale po 65. místě v šprinte byla odstraněna trenéry ze soutěže.

Olga Podchufarova osobní život

Důvodem bylo nedostatečné školenísportovkyně. Po vyloučení ze soutěže Olga oznámila, že přemýšlí o přechodu na samostatnou přípravu. A v tomto případě se bude trénovat odděleně od ruského týmu.