Evgeny Chernov mladi je ruski nogometaš koji igra kao branič i vezni igrač. Učenik tomskog nogometa sada brani boje peterburškog "Zenita".

Sibirski karakter

Evgenij Černov
Eugene je rođen 23. oktobra 1992. godineChernov. Rođen je u Tomsku, gradu udaljenom od nogometa, ali od djetinjstva se počeo zanimati za ovaj sport. Namjernost i upornost uvelike su odredili položaj u kojem je počeo igrati - u zoni podrške.

U dobi od 17 godina Chernov se prvi počeo prijavljivati"Tom" na utakmici ruskog prvenstva. Iste godine, 13. kolovoza, debitovao je na turniru za mlade reprezentacije. Protivnici su im bila samarska "Krila Sovjeta". Ipak, prva palačinka bila je kvrgava - "Tom" je izgubio (0: 3).

Sljedeće sam godine imao audiciju za tim"Mostovik-Primorye" iz Ussuriyska, igrao je u "istočnoj" zoni druge divizije, ali je na kraju odlučio ostati u Tomsku i dobiti praksu u omladinskom prvenstvu.

Ubrzo se počeo uključivati ​​u trening glavne ekipe.

Debi u Premier ligi

Životopis Evgenija Černova
Od 2011. godine Jevgenij Černov, čija se biografija nakon toga počela dramatično mijenjati, počeo je ulaziti u prijavu za utakmice Premier lige. Međutim, na teren je prvi put izašao tek 2012. godine.

Dogodilo se to 27. travnja. "Tom" je pokušao zadržati registraciju u Premier ligi, a njegov rival - permski "Amkar" - bio je jedan od lidera u borbi za 8-16 mjesto. Chernov se na terenu pojavio u 80. minuti umjesto Nikite Bazhenov, ali nije mogao utjecati na ishod susreta, susret je završio neriješeno (0: 0). Na kraju sezone "Tom" je napustio nogometnu elitu.

U Prvoj diviziji

Fotografija Evgenija Černova
Sljedeće je godine Evgenij Černov proveo uOrenburg "Gazovik", koji je igrao u zoni "Ural-Volga regija" Druge divizije. Igrač je na terenu odigrao 19 utakmica u kojima je postigao 4 gola. Zajedno s momčadi, na kraju sezone proslavio je povratak u FNL.

Dzerzhinski je postao sljedeći klub veznih igrača"Kemičar", koji je igrao u Prvoj diviziji. Ovdje je nastupio i na posudbi. U kratkom vremenu postao je jedan od glavnih igrača u središnjoj liniji, uspio je pomoći klubu da zadrži registraciju u FNL-u.

Kao rezultat toga, Chernov je ostao igrač "Kemičara" do 2015. godine, kada je tim još uvijek tražio demonstraciju. Za to vrijeme odigrao je 58 utakmica u kojima je postigao 1 gol.

Jevgenij Černov proveo je 2015. godinu na posudbi uKrasnojarsk "Yenisei". U klubu je proveo samo pola sezone - do zimske pauze, a onda se vratio u „Tom“. Za to vrijeme uspio je igrati u 18 utakmica. Istina, nije bilo moguće ući u sastav građana Tomska. Godine 2016. Černov se počeo zanimati za nekoliko klubova odjednom, posebno Krasnodar i Zenit.

U gradu na Nevi

U siječnju je potpisao ugovor s novim klubom Evgeny Chernov. "Zenith" ga isprva nije smatrao osnovnim igračem, iako je igrač s prvom momčadi otišao na trening kamp u Austriju.

Po prvi put je obukao Zenit majicu koju je Chernov obukaoprijateljska utakmica protiv iračkog kluba OS Iraka. Černov je na teren ušao s prvom momčadi, proveo cijelo prvo poluvrijeme. Utakmica nije bila prepuna opasnih trenutaka i završila je neriješeno - 0: 0.

Na dva trening kampa sudjelovao je u 8 prijateljskihutakmice za Zenit Evgeny Chernov. Nogometaš je na terenu odigrao najviše na susretu protiv švicarskog "Siona" - 62 minute. Istina, nije mogao pomoći svojoj momčadi, "Zenith" je izgubio 1: 3.

U srcu "Zenitha"

Evgeny Chernov "Zenith"
Sve dok Černov nije bio uključen u glavni tim Sankt Peterburgau službenim je utakmicama igrao za farmi klub Zenit-2, igrajući u prvenstvu FNL-a pod vodstvom Vladislava Radimova. Za ovu momčad Eugene je uspio odigrati 26 utakmica, u kojima je postigao jedan gol.

Da bi debitirao u glavnom sastavu, igrač je imaou 1/16 finala ruskog kupa. Peterburžani su otišli posjetiti momčad Prve divizije - FC "Tambov". Černov je ušao na teren u početnoj postavi i na terenu proveo 90 minuta.

U obrani "Tambova" velikih problema nije "Zenith"stvorio, tako da debitant nije pokvario vrijeme svom timu. Iako se prvo poluvrijeme razvijalo u žestokoj borbi, Zenit je uspio otvoriti račun neposredno prije odmora. No, u drugoj polovici sastanka Tambovci su se potpuno raspali. Kao rezultat toga, susret je završio rezultatom 0: 5 na semaforu u korist gostiju.

Debitirao je u Premier ligi sa Zenitom 24Listopada Evgenij Černov. Fotografija nogometaša na današnji dan krasila je fotoreportaže o utakmici. Ušao je na teren u početnoj postavi, ali tijekom pauze zamijenio ga je Artur Yusupov. Peterburžani su pobijedili - 1: 0.

Unatoč činjenici da je Černov provodio cijelo vrijeme,svidio se trenerskom osoblju. Sljedeći se meč opet pojavio u bazi. A ispostavilo se da je protivnik bio principijelan za Eugena osobno - njegov vlastiti "Tom", u kojem se nije mogao učvrstiti.

I odmah je uspio zapaziti se učinkovitimradnje. U 26. minuti Černov je izrezao izuzetno precizan dodatak nad glavom do vratara, Dzyuba, koji je primio loptu, ubacio je u hodu do Kokorina, koji je jasno pucao. 1: 0. Rezultat se nije mijenjao do kraja meča. Tako je Eugene izravno sudjelovao u pobjedi nad svojim bivšim klubom.

Sa svakim mečem je sve više fiksiranzasnovan na “Zenithu”, u bliskoj budućnosti očekuje da će postati ključni igrač ovog kluba, uspješno sudjelujući ne samo u defenzivnim, već i u napadačkim akcijama momčadi.

Kao dio reprezentacije

Nogometaš Evgeny Chernov
2011. godine Evgeny Chernov prvi je put pozvan na mjesto ruske mlade nogometne reprezentacije. Tada je imao 19 godina.

Chernov je sudjelovao na međunarodnom turniru zadječaci rođeni 1992. godine, održani u Portugalu. Debi se dogodio u meču s Francuzima, u 62. minuti Evgeniy je ušao kao zamjena. Međutim, nisam uspio zabiti učinkovitim akcijama, susret je završio neriješeno - 0: 0. Ukupno je proveo 3 utakmice za reprezentaciju, dok više nije bio pozivan u reprezentacije.

Danas, dolaskom Stanislava Cherchesova u vodstvo glavnog tima, svi imaju priliku.