/ / EURO 2000: rezultatai ir faktai

EURO 2000: rezultatai ir faktai

EURO 2000 organizavo dvi šalys - Belgija ir BelgijaNyderlandai Tai įvyko pirmą kartą istorijoje. 11-asis Europos čempionatas buvo įdomesnis nei 1996 m. Turnyras. Dalyvaujančios komandos „EURO 2000“ buvo 16-oji. Komandos žiūrovams patiko įdomių rungtynių su nenuspėjamais rezultatais. Daugelis silpnų komandų sugebėjo pristatyti pojūtį, sumušė žvaigždės kompozicijas. Euro 2000 metais Rusijos komanda negalėjo išeiti.

Euro 2000

Kvalifikacijos rungtynės

Kvalifikaciniuose žaidimuose nebuvo jokių pojūčių.Įdomiausia grupė buvo Prancūzija, Ukraina, Rusija, Islandija, Armėnija, Andora. Už išėjimą kovojo keturios komandos. Trys pradiniai žaidimai Rusijai pasirodė esąs nesėkmė. Bet tada komanda sugebėjo suteikti galingą šešių žaidimų seriją. Ryškioje rungtynėje Rusija, padariusi klaidą, praleido Ukrainą, kuri po to prarado Slovėniją žaisti. Prancūzija išvyko į Euro 2000 pirmąją vietą.

A grupė

„Euro Final 2000“

Grupę sudarė Portugalija, Rumunija, Anglija ir Vokietija.

Grupės etape Rumunijos nacionalinė komanda padarė kažkąneįtikėtinas. Ji sugebėjo nugalėti Angliją su rezultatu 3: 2 ir nubrėžė su Vokietija. Tik Portugalija galėjo sustabdyti rumunus. Anglija buvo labai silpna ir laimėjo vieną pergalę. Vokietija buvo nesėkmė, prarado dvi rungtynes ​​ir susietos. Niekas nesitikėjo, kad vokiečiai panašiai žaisti EURO 2000 futbole.

Portugalija ir Rumunija dalyvauja varžybose.

B grupė

Grupę sudarė Italija, Švedija, Belgija ir Turkija.

Čia nebuvo jokių pojūčių.Italija, kaip mėgstamiausia, laimėjo pirmąją vietą, o ryškus žaidimas nebuvo. Antrajai grupei tenka kova su kitomis komandomis. Belgai pradėjo gerai, pirmuosius rungtynes ​​nugalėję Švediją, bet tada sulėtėjo ir davė turkams 0: 2, perkeliant juos į antrąją vietą.

Italija ir Turkija nuvyko į varžybas.

C grupė

„Euro 2000“ futbole

Grupę sudarė Ispanija, Jugoslavija, Norvegija ir Slovėnija.

Ispanija turėjo būti aiškimėgstamiausia. Tačiau tai neįvyko. „Euro 2000“ futbolas bus prisimintas dėl neaiškios pradžios. Pirmoje rungtynėse komanda prarado Norvegiją su rezultatu 1: 0. Slovėnija nesijaudino, prarado 2: 1. Kad pasiektų atkrintamąsias varžybas, Ispanija turėjo nugalėti Jugoslaviją. Iki 90-osios minutės Jugoslavija surinko rezultatą 3: 2. Papildomo laiko pradžioje ispanai lygina taškus nuo bausmės taško, tačiau to nepakanka. Paskutinėse Ispanijos sekundėse jie sugebėjo sukurti stebuklą, įvertindami ketvirtąjį kamuolį.

Ispanija ir Jugoslavija nuvyko į varžybas.

D grupė

Grupę sudarė Nyderlandai, Prancūzija, Čekija ir Danija.

Atitikimai grupėje buvo prisiminti ne tikįdomus žaidimas, bet ir teisminis skandalas. Dvikova Nyderlandai – Čekija įvyko įtariamai. Žaidimas vedė Čekiją, o rungtynės baigėsi. Atrodė, kad Nyderlandai atšokė. Žaidimo pabaigoje dėl labai abejotino pažeidimo teisėjas skyrė baudą, kuri buvo įgyvendinta.

Mes pasiekėme Nyderlandų ir Prancūzijos atkrintamuosius.

Ketvirtfinaliai

Ispanijos ir Prancūzijos rungtynės tapo įdomiausiomisketvirčio finalas EURO 2000. Abiejų komandų kompozicijos buvo įspūdingos. Ispanija labai pasitikėjo savimi, iškart sukūrė keletą pavojingų akimirkų prancūzų vartuose, tačiau vartininkas patikimai žaidė. Vienu metu, Djorkaeff uždirba standartą, o Zidane siunčia kamuolį tiksliai devyni. Po penkių minučių Ispanija uždirba ir įgyvendina baudą. Djorkaeff per pastarąsias minutes vėl persikelia į Prancūziją. Pats galutinis Ispanija turi šansą, tačiau Raoul negalėjo gauti taškų iš „taško“.

Nyderlandų ir Jugoslavijos kova pažadėjo būtijaudinantis. Nyderlandai prieš rungtynes ​​nebuvo laikomi aiškiais mėgstamais, be to, daugelis jų nematė pusfinaliuose. Tačiau Jugoslavija, kuri parodė nuostabų žaidimą grupėje, buvo sunaikinta Olandijoje. Daugelis analitikų negalėjo pateikti šio nesėkmės paaiškinimo. Olandija taip pat surengė geriausią žaidimą turnyre, laimėdama 6: 1 balą.

Rumunija, priešinanti Italijai, nenuostabusugebėjo. Iš komandos, kuri sugebėjo nugalėti Angliją grupės etape, jie tikėjosi daugiau. Totti ir Inzaghi, nugalėję kamuolį, išsiuntė Rumuniją. Gheorghe Haji, gavusi dvi geltonas korteles antroje pusėje, išsiskyrė nuobodu žaidimu.

В матче Португалия-Турция фаворит был очевиден.„Nuno Gomes“, padarydamas dvigubą, turkai išėjo iš turnyro. Turkijai pasiekus atkrintamąsias rungtynes ​​jau buvo rimtas laimėjimas, todėl gerbėjų išgąsdinti nepatiko.

Pusfinalis

Euro 2000 formuluotės

Поединок между Нидерландами и Италией стал turnyro apdaila. Tai buvo ne „EURO 2000“ galutinis, bet tai nebuvo prastesnė. Mėgstamiausi buvo laikomi olandų kalba. Jie turėjo ryškiausią ataką, kuri jau sugebėjo nukentėti. Italija prieštaravo subalansuotai gynybai. Italai nuo 34-osios minutės turėjo žaisti su dešimt vyrų. Toldo tikslas buvo apdovanotas dviem bausmėmis, tačiau vartininkas ir rungtynes ​​paliko žaidėjus. Viskas buvo nuspręsta nuobaudų serijoje, kur Italija pasirodė esanti labiau atspari ir perduota.

Rungtynėse Portugalija – Prancūzija prasiveržė antrojiskandalas. Pagrindiniu laiku nacionalinės komandos įmušė įvartį ir perkėlė žaidimą į pratęsimą. Pačioje pabaigoje teisėjas skirs baudą už šalutinio teisėjo nurodytą pažeidimą. Zidane'as neabejotinai įgyvendino standartą ir atvedė Prancūziją į finalą.

EURO 2000 finalas

Šis jaudinantis CHE negalėjo baigtis išblėsusgalutinis. Taip ir atsitiko. 55-ąją minutę italai pirmavo Delvecchio įvarčio dėka. Iki kėlinio pabaigos jie turi pranašumą. Per pridėtas minutes kamuolys atsiduria Italijos vartuose. Pratęsimu Prancūzija pelno auksinį įvartį ir išplėšė UEFA EURO 2000 trofėjų. Prancūzija-Italija - mačas tapo įdomiausiu finalu per daugelį metų.

eurų 2000 Prancūzija Italija

Turnyras organizatoriams atnešė didžiulį pelną. Rungtynėse dalyvavo milijonai sirgalių. EURO 2000 žiūrovams suteikė daug teigiamų emocijų ir įdomių kovų.