/ / Vasilevsky Vyacheslav - ruský profesionálny bojovník

Vasilevskij Vyacheslav - ruský profesionálny bojovník

Vasilevskij Vyacheslav je profesionálny športovec z Ruska, ktorý predvádza MMA, bojové sambo a bojové umenia. Počas svojej dlhej kariéry vyhral tento bojovník mnoho prestížnych turnajov.

Začiatok športovej cesty

Vasilevskij Vyacheslav sa narodil 16. júna 1988Zelenogorsk. Jeho rodičia odmalička podľahli džudu. Tomuto typu boja sa venoval 10 rokov. Potom bojovník začal vystupovať vo vekovej kategórii dospelých. V roku 2007 začal Vyacheslav Vasilevsky boxovať so slávnym trénerom Vasilijom Smykovom, ktorý mu tiež odporučil, aby sa vyskúšal v bojovom sambe. Prvé víťazstvá na seba nenechali dlho čakať. Už v roku 2007 získal Vasilevskij striebro na ruskom šampionáte a potom vyhral majstrovstvá Európy.

Vasilevskij Vyacheslav

Účinkovanie v MMA a pokračovanie v kariére v bojovom sambe

Na európskom šampionáte Vasilevskij Vyacheslavstretáva s Alexejom Chugreevom. Podarilo sa mu presvedčiť talentovaného bojovníka, aby si vyskúšal zmiešané bojové umenia. Vyacheslav sa ale nevzdal bojového samba, v ktorom patril k najlepším v Európe. Počas svojej kariéry v tomto športe sa Vasilevskij stal štyrikrát víťazom ruských a svetových šampionátov. Posledné víťazstvo na ruskom šampionáte získal v roku 2013. Ďalší rok tento bojovník vo finálovom súboji o titul majstra Ruska bojoval so sultánom Alijevom a pre mnohých nečakane prehral. Potom však bojovník Vasilevskij odišiel na európsky šampionát, ktorý suverénne vyhral druhýkrát. Súboje Vyacheslava Vasilevského boli medzi fanúšikmi bojových umení vždy veľmi obľúbené. Má veľký arzenál techník a silný charakter.

Boje Vyacheslava Vasilevského

Kariéra v M-1 Global

Vyacheslav Vasilevsky sa zúčastnil Veľkej cenyZ východnej Európy. Jeho prvým rivalom na tomto turnaji bol Sergej Guzev. Podľa jej výsledkov vyhral Vasilevskij. Potom na Veľkej cene tento bojovník porazil Alikhana Magomedova a dosiahol finále. Tam sebavedomo porazil Shamila Tinagadzhieva. Vďaka víťazstvu na turnaji dostal Vyacheslav Vasilevskij možnosť súťažiť s víťazom Veľkej ceny Západnej konferencie o titul v poloťažkej váhe. Jeden z najpozoruhodnejších súbojov v MMA bol boj medzi Ramazanom Emeevom a Vyacheslavom Vasilevským. Diváci boli potešení tým, čo videli. Bitku vyhral s predstihom plán Vjačeslav Vasilevskij. Emeev predviedol vysokú úroveň boja, ale v poslednom kole mu už sily nezostali.

Vasilevskij Vyacheslav. Emeev

Pokračovanie kariéry v M-1 Global

Bojujte proti športovcovi z Poľska Tomášovi Narkunovi vV roku 2010 Vasilevskij vyhral, ​​ale utrpel vážne zranenie ruky, kvôli ktorému bol na dlhší čas vylúčený. Po úplnom zotavení tento atlét odstúpil z titulu majstra ľahkej váhy a prešiel do strednej hmotnosti. Aby sa dostal späť na predchádzajúcu úroveň, musel zvádzať 4 súboje s neznámymi súpermi. Nakoniec v Ufe musel bojovať proti skúsenému atlétovi z UFC Maria Mirandu. Boj spôsobil medzi fanúšikmi bojových umení veľký rozruch. Pred turnajom sa však ukázalo, že Vyacheslav Vasilevskij bol opäť zranený rukou a nemohol by sa zúčastniť bitky. Organizátori ho museli na poslednú chvíľu nahradiť Dmitrijom Samoilovom.

Centrum bojových umení Vyacheslava Vasilevského

Zlyhanie na Bellatore

Po rozpade boja v Ufe sa objavili informácie oskutočnosť, že bojovník Vyacheslav Vasilevsky aktívne rokuje s akciami z Ameriky. Vasilevskij sa rozhodol vystúpiť v Bellatore a spolu s niekoľkými bojovníkmi odišiel do Ameriky. Tam začal študovať u Murata Keshtova v sále K-Dojo. Prvý boj v Bellatore 61 bol pre ruského bojovníka úspešný. Americký rival nemohol nič urobiť proti hrozivým útokom Vasilevského. Po úspešnom debute sa Vyacheslav vo Veľkej cene stretol s Michaelom Falkanom. Bitka medzi týmito dvoma silnými bojovníkmi sa odohrala s miernou výhodou Vyacheslava. V 3. kole však minul zdrvujúci úder, ktorý otočil výsledok boja. Výsledkom bolo, že rozhodcovia priznali víťazstvo Falkanu. Vasilevskij, prekvapivo veľa, po útočnej porážke vyletel z Veľkej ceny. Navyše, podľa zmluvy s M-1 si svoje povinnosti nesplnil v plnom rozsahu. Začali sa zdĺhavé súdne konania, kvôli ktorým bol nútený prerušiť kariéru. Vasilevskij sa ocitol v ťažkej situácii. Konanie s M-1, zlé podmienky výcviku a výsledky ho prinútili opäť sa vrátiť do Ruska. Aby podpísal novú zmluvu, stretol sa s prezidentom M-1. Po rokovaniach Vyacheslav podpísal s touto bojovou organizáciou nový dvojročný kontrakt.

Organizácia centra bojových umení

Vyacheslav so svojimi športovými priateľmiotvorilo centrum bojových umení v Nižnom Novgorode. Tam môže miestna populácia začať hodiny alebo si zlepšiť svoje zručnosti v bojovom sambo, MMA a ďalších bojových umeniach. Centrum bojových umení Vyacheslava Vasilevského je vybavené veľkým počtom simulátorov a niekoľkými školiacimi miestnosťami.

Vyacheslav je úspešný bojovník známy po celom svete. Je skutočným príkladom pre mnohých začínajúcich športovcov v Rusku.