Κανείς δεν είναι απρόσβλητος από προβλήματα υγείας.Είναι δυνατόν να αποκαταστήσετε γρήγορα την υγεία και να επιστρέψετε στον συνηθισμένο τρόπο ζωής εάν υπάρχει ένα καλό ιατρικό ίδρυμα κοντά. Το Κρατικό Περιφερειακό Νοσοκομείο Νο. 2 (Tyumen) έχει πολλές θετικές κριτικές. Και οι ενήλικες ασθενείς και τα παιδιά μπορούν να λάβουν βοήθεια εδώ.
Παρέχει γενική ιατρική περίθαλψηπεριφερειακό κλινικό νοσοκομείο αρ. 2. Το Tyumen είναι μια πόλη με μεγάλο πληθυσμό. Υπάρχουν πολλές ιδιωτικές κλινικές με σύγχρονο εξοπλισμό υψηλής ποιότητας. Παρ 'όλα αυτά, οι περισσότεροι κάτοικοι της περιοχής προτιμούν να επικοινωνήσουν με κυβερνητική υπηρεσία. Αυτό συμβαίνει επειδή παρέχεται βοήθεια εδώ σε υψηλό επίπεδο. Εάν ο ασθενής έχει υποχρεωτικό ασφαλιστήριο συμβόλαιο υγείας, δεν χρειάζεται να πληρώσετε για τη θεραπεία.
Το ιατρικό ίδρυμα δεν υστερεί σε ιδιωτικόκλινικές. Στη δουλειά τους, οι ειδικοί χρησιμοποιούν τις τελευταίες τεχνολογίες. Όποτε είναι δυνατόν, αγοράζεται σύγχρονος εξοπλισμός. Σχετικά πρόσφατα, κατέστη δυνατή η πραγματοποίηση μικροχειρουργικών επεμβάσεων. Οι ειδικοί βελτιώνουν τις δεξιότητές τους. Χάρη σε αυτό, πολλοί ασθενείς καταφέρνουν να διατηρήσουν τη ζωή και την υγεία τους.
Το περιφερειακό νοσοκομείο 2 λειτουργεί όλο το 24ωρο(Tyumen). Η διεύθυνση του τμήματος εισαγωγής ενηλίκων είναι η οδός Melnikayte 75. Μπορείτε να επικοινωνήσετε με την ίδια διεύθυνση εάν χρειάζεστε βοήθεια με το παιδί σας. Ένα άλλο παιδικό νοσοκομείο βρίσκεται στην οδό Lenin (σπίτι 69). Μπορείτε να λάβετε πληροφορίες σχετικά με τη λήψη ειδικών καλώντας τον αριθμό τηλεφώνου +7 (3452) 28-70-14.
Για να εξελιχθεί σε ένα κορυφαίο ιατρικό ίδρυμα,Το πρόβλημα της μείωσης της επίπτωσης είναι το Περιφερειακό Νοσοκομείο Νο. 2 (Tyumen). Σήμερα, υπάρχουν τρία θεραπευτικά τμήματα στη δομή του κέντρου υγείας. Διευθυντής είναι η Oksana Kamylevna Azisova, ειδικός με πολλά χρόνια εμπειρίας. Από τη θετική πλευρά, οι θεραπευτές και οι νοσοκόμες συνεργάζονται στενά με ειδικούς από άλλους κλάδους. Χάρη σε αυτό, είναι δυνατή η παροχή βοήθειας στους ασθενείς σωστά και εγκαίρως.
Το Περιφερειακό Νοσοκομείο Νο. 2 (Tyumen) παρέχειιατρική και κοινωνική βοήθεια σε μοναχικούς ηλικιωμένους ασθενείς, καθώς και άτομα με ειδικές ανάγκες. Μερικές φορές η προσεκτική θεραπεία αρκεί για να κρατήσει τον γέρο να αισθάνεται καλά. Οι ηλικιωμένοι ασθενείς προσφέρονται δωρεάν ιατρικές εξετάσεις. Όταν εντοπίζονται ορισμένες παθολογίες, οι ειδικοί προτείνουν να υποβληθούν σε θεραπεία σε νοσοκομείο.
Πολλές παθολογικές διαδικασίες στο σώμα κατά τη διάρκειααπουσία υψηλής ποιότητας θεραπευτικής αγωγής, γίνονται χρόνιες. Για τη βελτίωση της κατάστασης του ασθενούς, οι ειδικοί μερικές φορές πρέπει να καταφεύγουν σε χειρουργική επέμβαση. Το Περιφερειακό Νοσοκομείο Νο. 2 (Tyumen) διαθέτει το δικό του χειρουργικό τμήμα. Πραγματικοί επαγγελματίες στον τομέα τους εργάζονται εδώ, οι οποίοι κατάφεραν να σώσουν περισσότερες από μία ζωές.
Σε πολλές πόλεις της Ρωσίας πάνω από το 50% του πληθυσμούπάσχει από διάφορες χρόνιες ασθένειες. Το Tyumen δεν αποτελεί εξαίρεση. Το περιφερειακό νοσοκομείο 2 (Melnikaite, 75) είναι ένα ιατρικό ίδρυμα που βοηθά πραγματικά στην παράταση της ζωής του. Οι ασθενείς με πολύπλοκες παθολογίες, που υποβάλλονται σε ετήσια ιατρική εξέταση, έχουν την ευκαιρία να πάνε πλήρως στη δουλειά, να επικοινωνήσουν με φίλους και να απολαύσουν τα μικρά πράγματα.
Στο πλαίσιο της υποχρεωτικής ιατρικής ασφάλισης, κάθε πολίτης της Ρωσικής Ομοσπονδίας έχει το δικαίωμα να υποβληθεί σε πλήρη εξέταση του σώματος. Εάν εντοπιστεί μια ασθένεια, οι ειδικοί θα προσφέρουν να υποβληθούν σε νοσοκομειακή περίθαλψη.
Ακούγονται πολλές θετικές κριτικέςLanger Irina Eduardovna, επικεφαλής του οδοντιατρικού τμήματος. Ο ειδικός εργάζεται στο ίδρυμα σχεδόν από τη στιγμή της ίδρυσής του. Σήμερα, το τμήμα διαθέτει τέσσερα θεραπευτικά δωμάτια και μία χειρουργική επέμβαση. Η Irina Eduardovna έπρεπε να πραγματοποιήσει πολύπλοκες χειρουργικές επεμβάσεις, χάρη στις οποίες οι ασθενείς μπόρεσαν να σώσουν την ομορφιά και τη λειτουργικότητα της οδοντοστοιχίας.
Η υγεία μιας γυναίκας είναι η υγεία του έθνους.Η διοίκηση του ιατρικού ιδρύματος τηρεί αυτήν την πολιτική. Το Περιφερειακό Νοσοκομείο Νο. 2 στο Tyumen είναι διάσημο για το γυναικολογικό τμήμα του. Η Zoroastrova Natalya Nikolaevna (επικεφαλής του τμήματος) δεν είναι απλώς μαιευτήρας-γυναικολόγος με πολυετή εμπειρία, αλλά υποψήφιος για ιατρικές επιστήμες. Πολλές μέλλουσες μητέρες του Tyumen επιδιώκουν να εγγραφούν για εγκυμοσύνη με αυτόν τον ειδικό.
Το ιατρικό ίδρυμα παρέχει περισσότερη βοήθειαμικροί ασθενείς. Δίνεται μεγάλη προσοχή στον εμβολιασμό. Οι γονείς έχουν την ευκαιρία να εμβολιάσουν τα παιδιά τους σύμφωνα με το πρόγραμμα που έχει καθοριστεί στην κλινική. Ο πρώτος εμβολιασμός γίνεται στο θάλαμο μητρότητας. Περαιτέρω, οι διαδικασίες διεξάγονται σε εξωτερικούς ασθενείς.
Το Περιφερειακό Νοσοκομείο Παίδων Νο. 2 (Tyumen) δέχεται ασθενείς κάτω των 18 ετών. Στο μέλλον, οι ασθενείς εξυπηρετούνται στο τμήμα ενηλίκων.
Ως επί το πλείστον για ένα ιατρικό ίδρυμα μπορείτεακούστε θετικά σχόλια. Πολλοί ασθενείς είναι ικανοποιημένοι με το γεγονός ότι το νοσοκομείο παρέχει υπηρεσίες σε διάφορες κατευθύνσεις. Σε ένα ίδρυμα είναι δυνατόν να θεραπευτεί η γαστρίτιδα και να εξεταστεί από έναν οδοντίατρο. Οι γονείς μιλούν καλά για το τμήμα των παιδιών. Οι γιατροί ξέρουν πώς να ηρεμήσουν έναν μικρό ασθενή.
Οι ασθενείς σημειώνουν ότι η ποιοτική φροντίδα γίνεται αισθητή στο νοσοκομείο. Οι θάλαμοι είναι καθαροί και άνετοι. Εάν έχετε συμβόλαιο ασφάλισης υγείας, το κόστος της θεραπείας θα είναι ελάχιστο.